+48 733 933 179
STARMAX > Produkty > Place zabaw dla dzieci > Karuzele dla dzieci na plac zabaw
place-zabaw-gdansk-polski producent

Karuzele dla dzieci na plac zabaw

Karuzele

Rodzice często żartują z tego, że idą na plac zabaw, żeby zmęczyć swojego Malucha. Jednak solidna porcja ruchu to nie wszystko, co zapewniają place zabaw. Korzystając z różnych przyrządów, w tym karuzel, dzieci zdobywają nowe umiejętności, ćwiczą koordynację ruchową i wchodzą w interakcje z rówieśnikami. To wszystko przekłada się na ich zrównoważony rozwój w sferze fizycznej, intelektualnej i społecznej.

 


Jako producent placów zabaw dostarczamy zarówno kompleksowe rozwiązania, jak i pojedyncze urządzenia. Jednym z nich jest karuzela. Karuzele, podobnie jak huśtawki, zapewniają stymulację błędnika, która w okresie dzieciństwa jest jedną z dominujących potrzeb u Maluchów. Nie powinien więc dziwić fakt, iż dzieci uwielbiają karuzele i mogłyby z nich w ogóle nie schodzić. Podobnie jak zjeżdżalnie, karuzele wpływają korzystnie na poprawę ogólnej kondycji fizycznej i kształtowanie zmysłu równowagi. Są również nieocenionym źródłem innych bodźców, dzięki którym dzieci uczą się zręczności, wzmacniają mięśnie i poznają podstawowe prawa fizyki.

 

Karuzele Starmax

Plac zabaw to jedno z tych miejsc, gdzie dziecko ma okazję uczyć się samodzielności. Pamiętamy o tym projektując nasze karuzele. Zależy nam na tym, żeby dzieci samodzielnie mogły wprawić karuzelę w ruch i ją zatrzymać. Dzięki temu mogą bawić się pod czujnym okiem opiekuna, jednocześnie nie korzystając w sposób bezpośredni z jego pomocy. To dla Małych Odkrywców bardzo ważne, buduje ich pewność siebie i dodaje frajdy zabawie.

 

Nasze karuzele projektujemy w oparciu o normy dotyczące placów zabaw PN-EN 1176-1:2017-12. To pozwala na ich zastosowanie w szkołach, przedszkolach i na publicznych placach zabaw. Oferowane urządzenia odznaczają się atrakcyjnym designem i wykonaniem z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, którym zawdzięczają trwałość i wysoki komfort użytkowania.  Karuzela Starmax to jedno z urządzeń, którego nie może zabraknąć na Twoim placu zabaw. Idealnie sprawdzi się w każdych warunkach dostarczając dzieciom mnóstwa wrażeń i wartościowych doświadczeń.

322x1007 - zdjęcie główne 3

Karuzela Wir

322x1007 - karuzela turbo

Karuzela Turbo

Realizacje - siłownie, place zabaw, piaskownice…

zobacz wszystkie

Nasze rozwiązania - Karuzele dla dzieci na plac zabaw

e1ds5588

Plastikowe lamelki

Lamelki w matach naszych trampolin wykonujemy z tworzywa, które wykazuje największą wytrzymałość, ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku, nie tylko na rozciąganie i obciążenia statyczne, ale także na siłę uderzenia.

epdm-pomarnczowa-czescp

Powierzchnia amortyzująca

Powstaje z autorskiej mieszanki EPDM - wielokrotnie trwalszego niż SBR. Jednolity materiał jest bezpośrednio wylewany na konstrukcję maty, co zapewnia jego lepszą przyczepność niż w przypadku punktowego klejenia gotowych paneli.

e1ds5610

Elementy konstrukcyjne maty

Linki i inne elementy metalowe maty wykonujemy ze stali nierdzewnej, gwarantując ich odporność na korozję.

Sprężyny do trampolin na place zabaw

Sprężyny do trampolin

Zaprojektowane i produkowane specjalnie na potrzeby naszych trampolin. Ich wytrzymałość potwierdzają nie tylko testy, ale i wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl