+48 733 933 179
o-nas-starmax

O nas

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy polskim producentem zewnętrznych siłowni.

Firma Starmax Outdoor Fitness Center została założona, aby ułatwić powszechną dostępność do urządzeń rekreacyjnych. Pragniemy, żeby każdy poprzez aktywność fizyczną mógł zadbać o swoje ciało.

 

Korzyści płynące z bardziej aktywnego trybu życia i zbilansowanej diety są powszechnie znane i stanowią klucz do dobrego stanu zdrowia, bardziej wydajnej pracy i przyjemnego życia. Wielu ludzi nie korzysta regularne z żadnej aktywności sportowej ze względów ekonomicznych, braku czasu lub trudnej dostępności obiektów sportowych. Dodatkowo coraz większym problemem jest otyłość i choroby układu krążenia. Istnieje wiele miejsc, w których nie ma żadnych możliwości, aby mieszkańcy mogli poprawiać swoją kondycję.

Teraz siłownia plenerowa może być dostępna dla każdego, w niemal każdym miejscu i w dodatku za darmo. Naszym celem jest, aby każdy mógł zadbać o swoje ciało i samopoczucie przy okazji wyjścia na zakupy, na plac zabaw z dzieckiem, na spacer do parku czy inne dostępne miejsce. Otwierzyliśmy nowy trend w polskim fitnessie przenosząc aktywność fizyczną na świeże powietrze. Zewnętrzna siłownia to połączenie ruchu i przyjemności z przebywaniem na łonie natury i wśród innych ludzi.

 

Ćwiczenia na zewnętrznych siłowniach są bardzo łatwe może z nich korzystać każdy, również nowicjusze, emeryci, dzieci a nawet osoby niepełnosprawne. Urządzenia są bezpieczne, trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze dobrany zestaw urządzeń tworzy atrakcyjny fitness park – z przyjemnością doradzimy jak zaprojektować Państwa plac ćwiczeń.

JWF_0601

Historia firmy

Zespół

Starmax - producent siłowni zewnętrznych plenerowych i placów zabaw.

 

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce producentów siłowni zewnętrznych, zestawów do streetworkoutu a od kilku lat podbijamy światowe rynki naszymi trampolinami na place zabaw. Produkujemy również urządzenia zabawowe na place zabaw.

Z przyjemnością pomożemy zaplanować Twój lokalny park rekreacyjno-sportowy– SKONTAKTU SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Działamy na terenie całej Polski, gdzie tylko potrzebujesz!

starmax-zespol

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl