+48 733 933 179
STARMAX > Produkty > Sprzęt sportowy i street workout > Mini boiska do piłki nożnej
sprzet-sportowy-mini-boiska

Mini boiska do piłki nożnej

Mini boiska

Systemowe mini boiska to rozwiązanie, które pozwala na rozgrywanie meczy i przeprowadzanie treningów na zamkniętej powierzchni w miejscach, które zwykle nie są dostosowane do tego typu aktywności. Zadaniem mini boiska do piłki nożnej jest zapewnienie bezpiecznej, odgrodzonej przestrzeni do gry.

 

Ze względu na kompaktową budowę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników obiektu mini boiska znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach dedykowanych do sportu i rekreacji, jak również ciasne podwórka pod blokiem mieszkalnym. Doskonałym przykładem komercyjnego zastosowania mini boisk są obiekty powstające na parkingach sklepów sportowych, których zadaniem jest dostarczenie przestrzeni do testowania piłek, bramek czy odzieży sportowej. Obiekt, który jest w stanie stworzyć warunki do gry w tego typu przestrzeni doskonale sprawdzi się także jako boisko przedszkolne lub szkolne oraz boisko funkcjonujące przy pensjonacie lub hotelu.

 

Co wyróżnia nasze mini boiska do piłki nożnej?

Jako producent placów zabaw i siłowni plenerowych bardzo dobrze rozumiemy wymagania stawiane obiektom sportowym i rekreacyjnym. Nasze mini boiska do piłki nożnej projektujemy w taki sposób, aby umożliwić stworzenie pola gry na niemal dowolnym obszarze. Klientom dostarczamy kompletnie wyposażone obiekty, na których w dowolnym momencie można rozegrać  mecz piłki nożnej lub inną rozgrywkę wykorzystującą bramki.

 

Oferowane mini boiska są zgodne z obowiązującymi normami, co pozwala na ich zastosowanie w przestrzeni publicznej, komercyjnej i prywatnej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Realizacje - siłownie, place zabaw, piaskownice…

zobacz wszystkie

Nasze rozwiązania - Mini boiska do piłki nożnej

e1ds5588

Plastikowe lamelki

Lamelki w matach naszych trampolin wykonujemy z tworzywa, które wykazuje największą wytrzymałość, ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku, nie tylko na rozciąganie i obciążenia statyczne, ale także na siłę uderzenia.

epdm-pomarnczowa-czescp

Powierzchnia amortyzująca

Powstaje z autorskiej mieszanki EPDM - wielokrotnie trwalszego niż SBR. Jednolity materiał jest bezpośrednio wylewany na konstrukcję maty, co zapewnia jego lepszą przyczepność niż w przypadku punktowego klejenia gotowych paneli.

e1ds5610

Elementy konstrukcyjne maty

Linki i inne elementy metalowe maty wykonujemy ze stali nierdzewnej, gwarantując ich odporność na korozję.

Sprężyny do trampolin na place zabaw

Sprężyny do trampolin

Zaprojektowane i produkowane specjalnie na potrzeby naszych trampolin. Ich wytrzymałość potwierdzają nie tylko testy, ale i wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl