+48 733 933 179
STARMAX > Produkty > Sprzęt sportowy i street workout
street-workout

Sprzęt sportowy i street workout

  • KALISTENIKA – czyli trening z obciążeniem masą swojego ciała
  • STREET WORKOUT = kalistenika
  • TRENUJ PUBLICZNIE – ze znajomymi
  • POLE DANCE – akrobatyczne ćwiczenia na rurze
  • MINI BOISKA PIŁKARSKIE – i grasz gdzie chcesz

Sprzęt sportowy i street workout

Nasze motto - przenosimy aktywność sportowa na zewnątrz.

 

Pamiętasz drabinki na szkolnym boisku? Mamy ich nową rozbudowaną wersję. Sprzęt do street workout jest szczególnie popularny wśród młodzieży. Zarówno mężczyźni jak i kobiety chętnie pokazują swoje umiejętności wśród rówieśników. W wielu miastach odbywają się zawody w tej dyscyplinie sportu, a nawet organizowane są mistrzostwa świata. Wszystko może zacząć się od szkolnego boiska i nauczyciela w-f, który zaszczepi w dzieciach nowoczesne spędzanie czasu na „drabinkach”.

 

Brakuje miejsca przed blokiem, a dzieciaki ciągle odbijają piłkę? Pewnie trenuje tam przyszły Boniek. Zróbmy im małe boisko do gry w piłkę nożną z bandami, bramkami i piłkochwytem. Oferujemy mini areny piłkarskie do gry 2 na 2 lub w większym formacie. Nawierzchnia sportowa trawiasta, z trawy syntetycznej czy poliuretanu – czego sobie życzysz.

Zestaw Crossfit Stacja S10

Street workout

Mini boiska do piłki nożnej

Sprzęt do street workout’u

Street workout znany również jako kalistenika to popularna forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Trening łączy elementy gimnastyki i parkouru, tym samym umożliwiając wykonywanie niezwykle rozbudowanych i wymagających sekwencji ćwiczeń. Początkowo osoby uprawiające street workout wykorzystywały do ćwiczeń różne elementy znajdujące się w ich otoczeniu, w tym place zabaw i ławki. Obecnie coraz częściej wykorzystują do treningów parki do street workout’u.

 

Jako producent siłowni plenerowych nie ograniczamy się wyłącznie do projektowania i produkcji urządzeń treningowych. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje siłownia street workout. Oferowane zestawy łączą w sobie szereg elementów zapewniających duże zdywersyfikowanie ćwiczeń i możliwość trenowania różnych grup mięśni.

 

Oferujemy 9 gotowych zestawów integrujących sprzęt do street workout. Znajdziesz tu zarówno zestawy podstawowe bazujące na popularnych wśród street workout’owców drabinkach i drążkach, jak również bardziej rozbudowane parki, w ramach których połączyliśmy przyrządy typowe dla street workout z popularnymi elementami siłowni plenerowych.

 

Street workout: Co wyróżnia sprzęt marki Starmax?

Projektując stację street workout warto skupić się na genezie tego sportu. Współczesny street workout wywodzi się z biednych dzielnic Nowego Jorku. Ze względu na ograniczony dostęp do profesjonalnych siłowni młodzież i dorośli wykonywali ćwiczenia opierające się na masie swojego ciała wykorzystując do tego różne elementy architektury miasta. Dobra siłownia street workout to projekt bazujący na prostych konstrukcjach, które umożliwiają podciąganie się, wykonywanie dipów na poręczach, stanie na rękach i różne kombinacje powyższych ćwiczeń.

 

Nasze zestawy projektujemy na bazie wieloletniego doświadczenia i rozwoju tej dyscypliny sportu w Polsce. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby osób trenujących i tworzyć placyki, parki i siłownie, w których mogą bez ograniczeń rozwijać swoje umiejętności. Wszystkie oferowane urządzenia są zgodne z normą PN-EN 16630-2015-06, co pozwala na ich instalację zarówno w przestrzeni publicznej, jak i obiektach prywatnych. Zestawy są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapewniamy również możliwość wykonania sprzętu na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Realizacje - siłownie, place zabaw, piaskownice…

zobacz wszystkie

Nasze rozwiązania - Sprzęt sportowy i street workout

e1ds5588

Plastikowe lamelki

Lamelki w matach naszych trampolin wykonujemy z tworzywa, które wykazuje największą wytrzymałość, ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku, nie tylko na rozciąganie i obciążenia statyczne, ale także na siłę uderzenia.

epdm-pomarnczowa-czescp

Powierzchnia amortyzująca

Powstaje z autorskiej mieszanki EPDM - wielokrotnie trwalszego niż SBR. Jednolity materiał jest bezpośrednio wylewany na konstrukcję maty, co zapewnia jego lepszą przyczepność niż w przypadku punktowego klejenia gotowych paneli.

e1ds5610

Elementy konstrukcyjne maty

Linki i inne elementy metalowe maty wykonujemy ze stali nierdzewnej, gwarantując ich odporność na korozję.

Sprężyny do trampolin na place zabaw

Sprężyny do trampolin

Zaprojektowane i produkowane specjalnie na potrzeby naszych trampolin. Ich wytrzymałość potwierdzają nie tylko testy, ale i wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Kalistenika dla szkół i mini boiska – Starmax

Zapytaj o cennik. Zadzwoń teraz tel. 733 933 179

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl