+48 733 933 179
uslugi-nawierzchnie-bezpieczne

Nawierzchnie bezpieczne

Nawierzchnie piaskowe amortyzujące

Naturalne podłoże takie jak piasek jest najbardziej popularnym i najczęściej stosowanym rodzajem nawierzchni bezpiecznej na plac zabaw i nie tylko. Największą zaletą tego rodzaju nawierzchni jest niska cena oraz stosunkowo dobre właściwosci amortyzujące. Należy jednak pamietać, że utrzymanie nawierzchni piaskowej w dobrym stanie jest dość kosztowne, ponieważ wiąże sie to z regularnymi kontrolami i pracami związanymi z usuwaniem mchu i chwastów oraz z wymianą piasku czyli wywiezieniem starego i nawiezieniem w to samo miejsce nowego czystego piasku.

 

plac zabaw 3

Nawierzchnie z mat przerostowych

Gumowa mata antypoślizgowa powstała z materiałów pochodzących z recyklingu. Ażurowa struktura maty umożliwia przerast trawy, dzięki czemu maty stają się niewidoczne, a użytkownicy mogą cieszyć się zielonym dywanem z trawy. Z uwagi na swoje właściwości mata na plac zabaw znacznie zwiększa bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy a także zwiększa poziom bezpieczeństwa dla osób ćwiczących podczas wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Maty przerostowe ułożone jako podłogi na siłownie zewnętrzne czy place zabaw są postrzegane jako nawierzchnia bezpieczna.

mata_przerostowa_01_1

Nawierzchnie z płytek gumowych SBR lub EPDM

Kolejne popularne i bezpieczne rozwiązanie pod względem trwałego i łatwego utrzymania jakie można zastosować przy budowie nowego lub rekonstrukcji istniejącego placu zabaw lub siłowni. Płytki dostępne w różnych kolorach, co z pewnością przypadnie do gustu małym pociechom. Nawierzchnia z płyt granulatu SBR jest elastyczna, stabilna, wodoprzepuszczalna, antyposlizgowa i łatwa w utrzymaniu. Nawierzchnia z płytek EPDM posiada dwuwarstwową budowę. Spód wykonany jest z granulatu SBR natomiast warstwa wierzchnia jest z EPDM. Nawierzchnia z płyt EPDM znakomicie sprawdzi się na mocno nasłoniecznionych placach zabaw lub siłowniach zewnętrznych.

trampoliny f

Nawierzchnie poliuretanowe EPDM (wylewana)

Nawierzchnia wylewana z granulatów SBR i EPDM cieszy się również dużą popularnością. Tego typu nawierzchnia umożliwi stworzenie ciekawych efektów kolorystycznych podłoża na placu zabaw. Nawierzchnia jest wylewana jednolicie (nie posiada łączy) dzięki czemu można ją formować w ciekawe i dowlone kształty. Niewątpliwą zaletą jest swobodny odpływ wody dlatego też nawierzchnie wykonujemy na podbudowie z kruszyw w celu dobrej przenikalności dla wody deszczowej. Przy tej nawierzchni dużą rolę odgrywa jakość materiałów oraz prawidłowe wykonanie nawierzchni. Pokolorujmy dzieciom ich świat w kolory tęczy.

 

siłownia EPDM

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl