+48 733 933 179
STARMAX > Produkty > Place zabaw dla dzieci > Domki na place zabaw
place-zabaw-gdansk-polski producent

Domki na place zabaw

Domki, sekretne bazy i kryjówki to jest to, co dzieci lubią najbardziej. Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających testerów naszego sprzętu projektujemy i wykonujemy oryginalne domki na place zabaw. Nasze konstrukcje łączą walory sprawnościowe z edukacyjnymi, jednocześnie stwarzając doskonałe warunki do zabawy w odgrywanie ról.


W naszej ofercie domków znajdziesz m.in. domek edukacyjny z grą „Kółko i Krzyżyk”, zadaniami matematycznymi i zegarem z ruchomymi wskazówkami.

 

Wszystkie konstrukcje wykonujemy z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, co pozwala na ich montaż na publicznych placach zabaw, w przedszkolach i szkołach.

 

Domki w projekcie placu zabaw: Jaką zajmują rolę?

Domki na plac zabaw to urządzenia projektowane i wykonywane z myślą o najmłodszych. Oferowane konstrukcje zachęcają do podejmowania podstawowej aktywności fizycznej, którą dziecko może rozwijać korzystając z pozostałych elementów wyposażenia placu. Ich głównym atutem jest kreowanie przestrzeni, w której dzieci mogą się wspólnie bawić odgrywając różne role. Domek może stać się sklepem z zabawkami, lodziarnią, a nawet miniaturą domu rodzinnego.

 

Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność i wyobraźnię dzieci. Często pełni także funkcję terapeutyczną. Pomaga rozładowywać emocje i nabierać pewności siebie w różnych sytuacjach. Dzięki domkom instalowanym na placach zabaw możemy połączyć walory zabawy w odgrywanie ról z korzyściami płynącymi z zabawy na świeżym powietrzu.

 

Projektując plac zabaw nie skupiaj się wyłącznie na domkach i konstrukcjach zamkniętych. Maluchy potrzebują urozmaicenia, dlatego domki nie powinny zdominować przestrzeni. Więcej pomysłów i inspiracji na wybór urządzeń zabawowych znajdziesz w naszej ofercie. Jako doświadczony producent placów zabaw dla dzieci i siłowni plenerowych dostarczamy szeroki wybór urządzeń do zabawy na świeżym powietrzu. 

322x1007 - 2022-08-03T115013.687

P3505 - Domek edukacyjny ♿

322x1007 - 2022-08-03T124941.937

P3506 - Domek edukacyjny ♿

Realizacje - siłownie, place zabaw, piaskownice…

zobacz wszystkie

Nasze rozwiązania - Domki na place zabaw

e1ds5588
Plastikowe lamelki

Lamelki w matach naszych trampolin wykonujemy z tworzywa, które wykazuje największą wytrzymałość, ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku, nie tylko na rozciąganie i obciążenia statyczne, ale także na siłę uderzenia.

epdm-pomarnczowa-czescp
Powierzchnia amortyzująca

Powstaje z autorskiej mieszanki EPDM - wielokrotnie trwalszego niż SBR. Jednolity materiał jest bezpośrednio wylewany na konstrukcję maty, co zapewnia jego lepszą przyczepność niż w przypadku punktowego klejenia gotowych paneli.

e1ds5610
Elementy konstrukcyjne maty

Linki i inne elementy metalowe maty wykonujemy ze stali nierdzewnej, gwarantując ich odporność na korozję.

Sprężyny do trampolin na place zabaw
Sprężyny do trampolin

Zaprojektowane i produkowane specjalnie na potrzeby naszych trampolin. Ich wytrzymałość potwierdzają nie tylko testy, ale i wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Paulina Sobczak

Doradca Klienta

(kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie,
łódzkie)

+48 733 933 137

paulina@starmax.com.pl

Mateusz Maculewicz 

(śląskie, opolskie)

+48 604 977 356

mateusz@starmax.com.pl

Denis Boyko

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne 

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl

Dariusz Gucwa 

Koordynator instalacji i logistyki

+48 884 000 884