+48 733 933 179
Home > Aktualności > Nowości na place zabaw
Wstecz
322x1007 - 2022-07-29T130212.950

Nowości na place zabaw

 

 

W naszej ofercie pojawły się NOWE ZESTAWY!!! Zestawy wielofunkcyjne oraz Zestawy tematyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

 

Zestawy wielofunkcyjne

Zestawy tematyczne

 

Zestawy sprawnościowe STARMAX na placach zabaw pomagają dzieciom w rozwijaniu umiejętności motorycznych, takich jak chodzenie po linie, przeciąganie się po drabinkach i pokonywanie przeszkód.

 

Zestaw sprawnościowy na plac zabaw


Zestawy sprawnościowe zapewniają dzieciom zróżnicowane ćwiczenia fizyczne, które pomagają wzmocnić mięśnie i rozwijać koordynację. Przebywanie na powietrzu na placu zabaw jest fizycznie i psychicznie korzystne dla dzieci. Zestawy sprawnościowe są stworzone w taki sposób, by dzieci w bezpieczny sposób mogły ćwiczyć i bawić się.

Zestawy sprawnościowe dostarczają dzieciom wielu okazji do wspólnej zabawy z rówieśnikami. Na placach zabaw z zestawami sprawnościowymi dzieci wykonują różnorodne ćwiczenia, które pomagają w ich rozwoju. Zestawy sprawnościowe dają dzieciom okazję do wzrostu samooceny i wiary we własne możliwości. 

Urządzania na plac zabaw od STARMAX to doskonały wybór. Oferta STARMAX obejmuje szeroki wybór produktów, które zapewnią doskonałe doznania zabawy i zapewnią bezpieczną atmosferę na placu zabaw. Produkty STARMAX obejmują różne rodzaje placów zabaw, takie jak huśtawki, piaskownice, zjeżdżalnie i wiele innych. Do każdego produktu dołączony jest instrukcja, która ułatwia montaż i korzystanie z placu zabaw. STARMAX oferuje również pomoc techniczną, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo trwałe. 

 

Pomorskie place zabaw - poducent


Zachęcamy urzędy miast i gmin, przedszkola i inne instytucje z województwa pomorskiego do kupowania placów zabaw od lokalnego dostawcy Starmax, ponieważ zapewnia on wysoką jakość produktów, szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę. Firma Starmax jest wiodącym dostawcą placów zabaw w województwie pomorskim i ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów, w tym huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny i inne elementy placów zabaw. Dzięki temu gminy z województwa pomorskiego mogą znaleźć odpowiedni produkt dla ich potrzeb i budżetu. 

 

Plac zabaw dla dewelopera

Zestaw wielofunkcyjny na plac zabaw to dobre rozwiązanie dla dewelopera, który chce zapewnić dzieciom różnorodne możliwości zabawy. Jednocześnie w jednej zabawce kumulujemy wiele atrakcji dla maluchów aktywizujące go ruchowo i umysłowo. Mały zestaw wielofunkcyjny zmieści się nawet na małym placu zabaw, oszczędzając cenne miejsce na ciasnych osiedlach mieszkanioych. Składa się z kilku elementów, takich jak: drabinki, elementy do wspinania, zabawy manipulacyjne, zjeżdżalnie i inne, a wszystko w niepowtaralnym bajkowym klimecie. Każdy z tych elementów oferuje dzieciom możliwość zabawy na świeżym powietrzu, dostarczając jednocześnie zróżnicowanych bodźców i ćwiczeń ruchowych. Do wyboru są różne motywy odpowiednie do różnych osiedli. Inwestycja w mały zestaw wielofunkcyjny na plac zabaw może być doskonałym sposobem na wzbogacenie krajobrazu miejskiego i zaspokojenie potrzeb dzieci.

 

Zobacz wszystkie urządzenia na place zabaw tutaj

 

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Paulina Sobczak

Doradca Klienta

(kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie,
łódzkie)

+48 733 933 137

paulina@starmax.com.pl

Mateusz Maculewicz 

(śląskie, opolskie)

+48 604 977 356

mateusz@starmax.com.pl

Denis Boyko

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne 

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl

Dariusz Gucwa 

Koordynator instalacji i logistyki

+48 884 000 884