+48 733 933 179
Home > Aktualności > Siłownia na dachu w Biurowcu Aviva w Gdański Business Center w Warszawie
Wstecz
Siłownia na dachu w Biurowcu Aviva w Gdańskim Business Centre od Starmax

Siłownia na dachu w Biurowcu Aviva w Gdański Business Center w Warszawie

 

Biura coraz częściej odpowiadają na potrzeby pracowników. Firmy zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest efektywność pracownika i jak wiele czynników ma na nią wpływ. Dobrze zaaranżowane biuro może oddziaływać na kreatywność pracownika czy pozwolić mu na chwilę relaksu podnoszącą wydajność jego pracy. Dobrze zaaranżowany dach lub taras może stać się aktywnym miejscem spotkań i aktywności. Dlatego nasz klient zdecydował, że siłownia na dachu to właśnie to czego szukał. 

 

Zobacz film pod tytułem "No nieźle" w którym zarejestrowaliśmy moment podnoszenia siłowni na dach dźwigiem.

Polub nas na Fecebooku.

 

Siłownia na dachu to oszczędność miejsca na osiedlach mieszkaniowych. Dzięki temu mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do możliwości wykonania ćwiczeń fizycznych, bez konieczności udawania się do osobnych obiektów sportowych lub często odległych miejsc. Umieszczenie siłowni na dachu pozwala również zaoszczędzić czas i koszty transportu, przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnych widoków na okolicę. Inwestycja w taką siłownię może być również korzystna dla właścicieli budynków, ponieważ ułatwia sprzedaż mieszkań i pozwala na wykorzystanie pustych dachów na zyskowne cele.

 

Siłownia na dachu biurowca

 

Planujesz strefę relaksu i aktywności na swoim osiedlu? Pomyśl jak wykorzystać dachy. Siłownia na dachu biurowca stwarza okazję do zaoferowania swoim pracownikom możliwości uprawiania sportu i ćwiczeń fizycznych w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Pracodawcy mogą wykorzystać takie środowisko do zmotywowania pracowników i zwiększenia ich produktywności, a także do stworzenia kultury pracy opartej na zdrowiu. Siłownia na dachu biurowca może również pomóc w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, które pracownicy wydaliby na dojazdy do zewnętrznych obiektów sportowych. Siłownia na dachu może być również z powodzeniem wykorzystywana przez klientów hoteli. Umożliwia to gościom korzystanie z atrakcyjnego miejsca i widoków, bez konieczności rezygnowania z codziennego treningu. Ułatwia również znacznie gościom wydobywanie korzyści z pobytu w hotelu.

 

Siłownia na dachu bloku mieszkalnego

Siłownia na dachu bloku mieszkalnego to dla mieszkańców wspaniały prezent. Nie muszą oni wychodzić z domu i szukać odpowiedniego miejsca do ćwiczeń, a jednocześnie mogą cieszyć się relaksującym otoczeniem i przepięknymi widokami. Ponadto, środowisko to idealnie nadaje się do uprawiania ćwiczeń w grupie, co z kolei zachęca do aktywności fizycznej i przynosi mieszkańcom dodatkowe korzyści zdrowotne.

Siłownie zewnętrzna na dachach to dla dewelopera i właściciela budynku zwiększenie atrakcyjności nieruchomości, w szczególności jeśli znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie innych budynków mieszkalnych. Oferowanie takiego udogodnienia pozytywnie wpływa na postrzeganie jakości nieruchomości i pozytywnie wpływa na wyniki sprzedaży mieszkań i apartamentów.

 

Zewnętrzna siłownia na dachu apartamentowca

Zewnętrzna siłownia na dachu apartamentowca, bloku mieszkalnego lub biurowca to świetny sposób na wykorzystanie tego miejsca i zwiększenie jego funkcjonalności. Umożliwia ona mieszkańcom, pracownikom i gościom hotelu korzystanie z niego do ćwiczeń i zapewnia im dostęp do relaksującego otoczenia i przepięknych widoków. Ponadto, może ona przyczynić się do wzrostu sprzedaży mieszkań i wzmocnienia wizerunku firmy.

 

Warunki techniczne siłowni na dachu

Żeby zainstalować siłwnię na dachu należy przeanalizować następujące aspekty techniczne: 


1. Obciążenie: Obciążenie dachu jest ważnym czynnikiem do rozważenia. Przed rozpoczęciem instalacji należy skontaktować się z konstruktorem, aby sprawdzić, czy istnieje wystarczająca wytrzymałość, aby zainstalować siłownię wraz ze stopami fundamentowymi. 


2. Środowisko: Należy upewnić się, że siłownia będzie odporna na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, wiatr, śnieg i deszcz. 


3. Bezpieczeństwo: Należy upewnić się, że instalacja siłowni będzie bezpieczna dla osób korzystających z niej, a także dla innych obiektów w okolicy. Należy upewnić się, że wszystkie podzespoły są mocno zamocowane, a wszystkie połączenia są trwałe. Urządzenia powinny spełniać normy 16630 dotyczące urządzeń do ćwiczeń dla dorosłych. Koniecznie jest zastosowanie odpowiednich barierek wokół krawędzi dachu. 


4. Przepisy budowlane: Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że wszelkie wymagane przepisy prawne zostały spełnione. 


5. Warunki techniczne: Należy zapoznać się z warunkami technicznymi dotyczącymi instalacji siłowni, w tym wymaganiem dotyczącym przestrzegania odległości między elementami, odległościami od kominów, schodów pożarowych, drzwi ewakuacyjnych. 

 

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i wsparcia deweloperów. 

STARMAX - Siłownie plenerowe
Lokalizacja inwestycji: Gdański Business Center Warszawa

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Paulina Sobczak

Doradca Klienta

(kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie,
łódzkie)

+48 733 933 137

paulina@starmax.com.pl

Mateusz Maculewicz 

(śląskie, opolskie)

+48 604 977 356

mateusz@starmax.com.pl

Denis Boyko

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne 

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl

Dariusz Gucwa 

Koordynator instalacji i logistyki

+48 884 000 884