+48 733 933 179
Home > Aktualności > Siłownie plenerowe dla dzieci
Wstecz
silownie-dla-dzieci

Siłownie plenerowe dla dzieci

 

 

Siłownie zewnętrzne dla dzieci - Sprzęt do ćwiczeń dla małych superbohaterów.
Widząc zainteresowanie dzieci siłowniami zewnętrznymi stworzyliśmy dopasowany do wzrostu i umiejętności naszych pociech zestaw urządzeń do ćwiczeń na dworze. Nasze zabawki mają przyzwyczajać dzieci do korzystania z siłowni i popularyzować sportowy tryb życia.  

Mogą być uzupełnieniem tradycyjnej siłowni plenerowej dla dorosłych gdzie dzieci spróbują swoich sił pod okiem rodziców. Siłownia dla szkół będzie doskonałym zajęciem i wyzwaniem dla maluchów w czasie przerwy na boisku. 

 

Superbohaterowie uczą się aktywnosci fizycznej

Widząc zainteresowanie dzieci siłowniami zewnętrznymi stworzyliśmy dopasowany do wzrostu i umiejętnosci naszych pociech zestaw urządzeń do ćwiczeń na dworze.

Nasze zabawki maja przyzwyczajać dzieci do korzystania z siłowni i popularyzować sportowy tryb życia. Są doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej siłowni plenerowej dla dorosłych, gdzie dzieci bezpiecznie mogą spróbować swoich sił. Urządzenia te zostały zaprojektowane w oparciu o normy dotyczące placów zabaw PN-EN 1176. Dzięki temu mogą być stosowane w szkołach, przedszkolach i na publicznych placach zabaw.

Zmieniając swoją okolicę, poprawisz styl życia jej mieszkańców. Z przyjemnością pomozemy zaplanować Twój park fitnessu dla dzieci i seniorów.

 

Zastanawiasz się po co dzieciom siłownia? Wyjaśniamy:

PRZYZWYCZAJENIA - przyzwyczajamy dzieci ćwiczyć takze poza lekcjami wychowania fizycznego w szkole. Uczymy sportowego trybu życia.

 

NADWAGA U DZIECI - 20% dzieci w wieku szkolnym ma nadwagę (badania z roku 2015 Instytutu Zdrowia i Żywienia). Główne przyczyny to zła dieta i brak ruchu. Walczmy z tym.

 

PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY - ćwiczac z dziećmi pokazujemy im jak ważny jest ruch na świezym powietrzu. Poprzez obserwację dorosłych w trakcie ćwiczeń dzieci naśladują poprawne wykonanie ćwiczeń i ucza się bezpiecznego zachowania. Przykład jest lepszy od napominania.

 

TRENING TO ZABAWA - ćwiczenia są łatwe i bezpieczne dla dzieci, bo mają być dla nich frajdą. Zabawa i przyjemność z ćwiczeń to klucz do sukcesu - pokochać ruch.

 

SUPERBOHATER - poprzez łatwość i intuicyjność ćwiczeń dzieci szybko osiagają sprawnosć w wykonaniu zadań. To buduje pozytywnąsamoocenę. Jeśli rodzic dodatkowo doceni wysiłki dziecka, bo wróci do domu z małym, szczęśliwym, superbohaterem.

 

 

Zobacz wszystkie produkty Siłowni plenerowej dziecięcej >

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Małgorzata Leźniewicz - Nadratowska

Doradca Klienta

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 137

gosia@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl