+48 733 933 179
STARMAX > Produkty > Siłownie zewnętrzne > Zestawy siłowni zewnętrznych > Zestaw urządzeń Superbohater
Wstecz
322x1007 - zestaw superbohater
Siłownia zewnętrzna dla dzieciaków w szkole - szkolna siłownia zewnętrznaSiłownia dla dzieci w parku - urządzeniaSiłownia dla dzieci producent atrakcyjna cenaChłopiec ćwiczy na siłowni zewnętrznej dla dzieciPlenerowa siłownia dla dziecitwister stepper biegacz ławka brzuszki urządzenia siłowni dla dziecisilownia-plenerowa-szkola-dziecisilownie-zewnetrzne-dla-dzieci-szkolna

Zestaw urządzeń Superbohater

Siłownia zewnętrzna dla dzieci

PRODUCENT SIŁOWNI DLA DZIECI "STARMAX"

 

Urządzenia przeznaczone do ćwiczeń rekreacyjnych na świeżym powietrzu dla dzieci.

Proponujemy Państwu przykładowy zestaw urządzeń. Powstał z myślą o potrzebach młodszej grupy użytkowników. Poza tym chętnie doradzimy jak wyposażyć siłownię dla dzieci na świeżym powietrzu w dowolnej konfiguracji.

 

Proponowany zestaw zawiera poniższe urządzenia:

1. Ławka + Prostownik pleców (OFK-06+08)

Efekt treninguŁAWKA: Wzmacnianie prostych i skośnych mięśni brzucha. PROSTOWNIK PLECÓW: Regularne stosowanie pomaga wzmacniać mięśnie pleców odpowiedzialne za utrzymanie prostej postawy.

 

2. Koła Tai Chi  (OFK-03)

Efekt treningu: Urządzenie do ćwiczeń na świeżym powietrzu DLA DZIECI. Wzmacnianie mięśni górnych partii ciała. Podnoszenie sprawności górnych kończyn i mięśni obręczy barkowej. Działanie ogólnorozwojowe.

 

3. Biegacz podwójny (OFK-01)

Efekt treningu: Urządzenie do ćwiczeń na świeżym powietrzu DLA DZIECI. Podczas wykonywania ćwiczeń na urządzeniu trenowane są mięśnie nóg i bioder. Wzmacniany jest również zmysł równowagi. 

 

4. Combo 4w1 (OFK-11+07+09+10)

Efekt treninguPAJACYK, WAHADŁO: Trening mięśni bioder. Pomoc w aktywacji stawów biodrowych i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Pomaga rozwijać zmysł równowagi i wspiera mięśnie brzucha i pleców. ROWEREK: Rowerek treningowy z regulacją oporu to idealne urządzenie do treningu nóg i mięśni pośladków. Zapewnia również świetną zabawę dzieciom, zwłaszcza tym, które nie opanowały jeszcze jazdy na rowerze. Używając rowerka treningowego mogą nauczyć się mechanizmu działania oraz doskonalenia ruchów przed ich pierwszą jazdą. Urządzenie wielofunkcyjne o pozytywnym wpływie na rozwój mięśni, poczucie równowagi i krążenie krwi. STEPPER: Naprzemienny step z jednej nogi na drugą daje dzieciom możliwość wzmocnienia zmysłu równowagi ciała. To dobre ćwiczenie na wzmocnienie mięśni nóg i pośladków.

 

5. Twister stojąc i siedząc (OFK-04+05)

Efekt treningu: Urządzenie do ćwiczeń na świeżym powietrzu DLA DZIECI. Wspomaga aktywność stawów biodrowych oraz kręgosłupa lędźwiowego. Ćwiczy zmysł równowagi oraz wpływa na mięśnie brzucha.

 

Oferowane przez nas urządzenia są solidne, niezawodne, odporne na zniszczenia i doskonale sprawdzające się w naszych warunkach atmosferycznych. Idealnie wpisują się w zagospodarowanie przestrzeni publicznych m.in. parki, szkoły, przedszkola, boiska, plaże czy osiedla.

Zadzwoń i zapytaj o aktualny cennik. Cena siłownia plenerowej dla dzieci może zawierać transport i montaż. 

 

Zapytaj o cenę

Pliki do pobrania

Zobacz również

Starmax

ul. Rycerska 3

83-050 Bąkowo k. Gdańsk

woj. pomorskie

sprzedaz@starmax.com.pl

www.starmax.com.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 8:00-16:00

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Monika Suchodolska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

(pomorskie, zach-pomorskie, kuj-pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, łódźkie, śląskie)

+48 733 933 179

monika@starmax.com.pl

Jarosław Gawinkowski

Doradca Klienta

(mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

+48 535 035 015

jarek@starmax.com.pl

Denis Boyko 

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

+48 600 250 245

denis@starmax.com.pl